31 серпня 2019 року в актовій залі Інституту післядипломної освіти відбулася урочиста подія – посвята в студенти географічного факультету. У переддень Дня знань студентські квитки отримали 189 юнаків та дівчат, які обрали майбутню професію географа.

Побажати першокурсникам успіху, витримки та здоров'я на непростому шляху до оволодіння новими знаннями прийшли почесні гості, завідувачі кафедр, викладачі факультету, рідні та друзі.

З напутніми словами до першокурсників звернувся декан факультету Ярослав Олійник. Також зі словами-побажаннями успіхів у навчанні та наукових дослідженнях виступили радник дирекції Інституту географії НАН України, голова Національного комітету географів України, академік НАН України Леонід Руденко, заступник директора Українського гідрометеорологічного центру Юрій Бурлака, заступник голови Студентського парламенту географічного факультету Вікторія Лошицька.

Свято першокурсників продовжилося виступами провідних артистів України та студентів факультету. Чудові та натхненні пісні прозвучали у виконанні Заслужених артистів України Олексія Похвали та Олега Павлишина, студенток факультету Юлії Ганенко, Аліни Кірєєвої, Олександри Дігтяр, Яна Ситник.

Після святкового концерту офіційно відбулася передача ключа знань від випускників до першокурсників. Староста І-го курсу дала перший дзвоник, що сповістив про початок навчального процесу для студентів першокурсників.

Потім схвильованих та зосереджених першокурсників запросили на святкову сцену, де вони із рук декана та завідувачів відповідних кафедр отримали один із головних атрибутів студента – студентський квиток. Так велика і єдина географічна родина поповнилась новими студентами.

Отож вітаємо першокурсників географічного факультету зі знаменною подією в їхньому житті та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та творчих перемог!