У рамках стажування на кафедрі країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка доцент Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА)  Валентин Величко провів презентацію своєї наукової монографії «Культурні індустрії Китаю: регіональний вимір» та виступив із лекцією «Регіональний аспект культурних індустрій: концепції і парадигми».
Лекція була прочитана для студентів освітньої програми «Економічна географія». Слухачі не тільки знайшли в ній цікавий і змістовний виклад матеріалу, а й виявили, під час інтерактивного спілкування із лектором, неабиякий рівень компетенцій і умінь у аналізі здобутків провідних світових і вітчизняної шкіл та течій дослідження культурних індустрій.