20-21 листопада 2019 р. у Познані (Польща) відбулася міжнародна наукова конференція «Туризм і рекреація у метрополіях – проблеми і виклики («Tourism and recreation in metropolitan areas – problems and challenges»), яку провели Вища банківська школа спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка за участю Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З доповіддю на тему «Просторово-часова організація рекреаційної діяльності населення Київської агломерації» («Time-spatial organization of recreational activities of the population of Kyiv agglomeration») виступила завідувач кафедри країнознавства та туризму проф. О.О.Любіцева.

На конференції були представлені доповіді з проблем туристичної діяльності в зоні агломерацій Львова та Києва, а також доповіді, присвячені оцінці туристичної діяльності в польських метрополіях Кракова, Познані, Вроцлава, Лодзя. Італійські учасники представили проекти розвитку туризму і рекреації в межах освоєних курортів півночі Італії.

В межах конференції також відбувся «круглий стіл» за участю представників української делегації і польської сторони, де були розглянуті питання напрямків подальшої співпраці з досліджень туризму і рекреації в країнах Центрально-Східної Європи з акцентом на проблеми міського туризму і туризму в метрополітенських ареалах.