6 грудня 2019 р. кафедра країнознавства та туризму Київського національного університету імені Тараса Шевченка в десяте провела Всеукраїнський фаховий конкурс – стипендіальну програму «Майбутнє туристичної галузі». Ця стипендіальна програма була започаткована сім років тому спільно з одним з національних туроператорів «TPG - Travel Professional Group». З кожним роком в цій програмі беруть участь все більше закладів вищої освіти, які готують кадри для туризму. Цього року участь у стипендіальній програмі об’єднала 24 переможців першого туру, які представляють 16 ЗВО України.

Широкою є географія учасників: від Львову (університети «Львівська політехніка», аграрний, економіки і туризму) до Дніпра (університет митної справи і фінансів) і Кривого Рогу (державний педагогічний університет) і від Рівного (національний університет водного господарства і природокористування та Житомира (національний агроекологічний університет) – до Харкова (національний університет ім.. В.Н.Каразіна), Вінниці (торговельно-економічний університет) та Тернополя (національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка). Київ традиційно був представлений Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Київським національним торговельно-економічним університетом, а також новими учасниками: педагогічним університетом ім.М.П.Драгоманова та національним університетом фізичної культури і спорту. Висококваліфіковане журі, прослухавши 20 презентацій науково-прикладних розробок визначило трьох переможців, до числа яких увійшла студентка 3 курсу спеціальності «туризм» кафедри країнознавства та туризму КНУ імені Тараса Шевченка Урбанська Діана, яка зайняла ІІІ місце (науковий керівник – д-р геогр..н., проф.. О.О.Любіцева).

Вітаємо Діану з перемогою і бажаємо подальших успіхів!