У зв’язку з загостренням епідеміологічної ситуації в Україні – збільшення кількості захворювання на COVID-19 та відповідно до листа МОН «Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання» деканат та студентський парламент географічного факультету, студентська рада гуртожитку № 6 рекомендує:

• неухильно дотримуватися рекомендацій МОН пов’язаних із поширенням вірусу nCoV;
  • по можливості звести свої соціальні контакти до мінімуму;
  • якщо Ви проживаєте в гуртожитку – тимчасово переїдьте до місця свого постійного проживання на період дистанційного навчання;
  • при виявлення перших симптомів захворювання, обов’язково повідомите свого сімейного лікаря, деканат та голову СП географічного факультету, керівництво та СР гуртожитку (у разі проживання в гуртожитку).

Дотримуйтесь соціальної дистанції, часто мийте руки, використовуйте антисептик, носіть маску в місцях скупчення людей.

Пам’ятайте, що Ви є свідомими громадянами суспільства й несете повну відповідальність за власні дії та вчинки.

Бережіть себе та близьких вам людей!

З повагою,
деканат географічного факультету