Університет Арістотеля в Салоніках

Aristotle University of Thessaloniki Erasmus+ International Credit Mobility 2019-2021 Call for Incoming Staff Mobilities (Teaching)

До уваги викладачів географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Університет Арістотеля в Салоніках оголошує конкурс на отримання гранту Еразмус+ кредитна мобільність для викладачів КНУ імені Тараса Шевченка для викладання в період з 1.02.2021 по 30.06.2021.

Зверніть увагу, що попередній відбір буде здійснювати КНУ, а остаточний – Університет Арістотеля. Україні виділено лише одну стипендію. КНУ має право номінувати до 5-ти кандидатів.

Тож, якщо Ви зацікавлені в участі у конкурсі, просимо надіслати наступні документи:

1. Europass CV (повне із зазначенням відряджень, участі у конференціях тощо);
  2. План роботи Erasmus+ Staff mobility form Teaching (підписаний аплікантом);
  3. Сертифікат про знання (англійської або іншої мови).

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту:  12 листопада  2020 року.

За детальною інформацією просимо звертатися до Альони Олександрівни