Geocareer 2020 ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

 

 18 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ

 СЕКЦІЯ 1. УРБАНІСТИКА ТА РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК

11.30 - Панельна дискуція " Регіональний розвиток в умовах децентралізації"

експерти: Юрій Войціцький, Андрій Деркач, Оксана Урбан-Федосоваhttps://us02web.zoom.us/j/83010817935

13.00 - Дмитро Крепак. "Регіональний економічний розвиток - нове "вікно можливостей" професійної кар'єри в контексті адміністративно-територіальної реформи". - https://us02web.zoom.us/j/86542264481

СЕКЦІЯ 2. КАРТОГРАФІЯ, ГІС, ЗЕМЛЕУСТРІЙ ТА КАДАСТРhttps://us02web.zoom.us/j/89167352351

15.00 - Юрій Карпінський, НДІГК. "«ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПРОСТОРОВИХ ДАНИХ - ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМ РОЗВИТКУ ГЕОДЕЗИЧНОЇ ГАЛУЗІ»

15.50 - Ірина Дрогушевська, Віталій Остроух, ДНВП «Картографія». "Професія - картограф"

16.20 - Маргарита Дубницька, «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС». «ПРОФЕСІЯ – ЗЕМЛЕВПОРЯДНИК»

16.40 - Микола Червак, Василь Шиманський, SmartFarming. «Сучасні технології в агросфері та кар'єрні можливості для географів».

 Секція 3. ПОЛІТИЧНА ГЕОГРАФІЯ ТА ГЕОГЛОБАЛІСТИКА

18.00 - Олександ Осовець, Usaid-Agro. "Проєкти та кар’єрау міжнародних організаціях". - https://us02web.zoom.us/j/85403542681

 

19 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ

СЕКЦІЯ 4. ФІЗИЧНА ГЕОГРАФІЯ ТА ГЕОМОРФОЛОГІЯ.https://us02web.zoom.us/j/82393708100

Модератор: В. П. Михайленко, доцент географічного факультету, к.х.н. 

11:00-11:10  Привітальне слово: В.А. Бугров Проректор з науково-педагогічної роботи КНУ імені Тараса Шевченка (С.П. Запотоцький в/о Декана географічного факультету)                           

11:10- 11:20 Мінприроди України

«Можливості кар’єрного росту в державних установах і екологічних проектах»

  • Олеся Шаповалова, Головний спеціаліст відділу Європейської інтеграції та екологічних фондів Мінприроди України

11:20 -11:40  Smart Farming  

«Сучасні технології в агросфері та кар'єрні можливості для географів».

  • Василь Шиманський, керівник проектів
  • Микола Червак, керівник відділу обробки даних
  • Назар Малиняк, партнер компанії (за можливості)

11:40 – 11:50  «DESPRO» - Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні 

«Конструктивна географія як інструмент розвитку об’єднаних територіальних громад».

  • Вячеслав Сороковський, Експерт з питань децентралізації та публічних послуг

11:50 – 12:10  ВЕО «УКРВТОРМА» Українське виробничо - екологічне об'єднання із заготівлі та використання вторинних матеріальних ресурсів «УКРВТОРМА».

«Роль вторинних ресурсів у розвитку Зеленої (циркулярної) економіки»

  • Семко Петро Павлович - Голова Президії ВЕО Укрвторма

12:10 – 12:20  Каунаський університет технологій (КУТ)

«Географіи КНУ в міжнародних проектах країн Балтійського регіону»

  • Анастасія Шолохова – аспірант, випускник кафедри фізичної географії та геоекології

12:20 – 12: 30  Міжнародна благодійна організація "Екологія-Право-Людина", Львів

(Тема уточняється)

  • Катерина Полянська - екологМБО «ЕПЛ»

12:30 -12:40  ГО «Екодія» 

(Теми уточняютьсяАнна Даниляк (посада)

12:30-13:00 - ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ, ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

14.30 - Михайло Амосов, випускник кафедри геоморфології, "Екодія". "Геофак на захисті довкілля" - https://us02web.zoom.us/j/89267419875

СЕКЦІЯ 5. ТУРИЗМ ТА РЕКРЕАЦІЙНА ГЕОГРАФІЯ.

18.30 - Анастасія Душкевич, Resort Life Maldives. "Туризм і пандемія". - https://us02web.zoom.us/j/88910932664

 

20 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ

СЕКЦІЯ 6 soft skills.

11.30 - Ніна Кармазіна, Volia. "Життєвий цикл співробітника у великій компанії: швидкий і повноцінний розвиток" - https://us02web.zoom.us/j/86273313251

 СЕКЦІЯ 5 ГІДРОЛОГІЯ ТА МЕТЕОРОЛОГІЯ –

 https://us02web.zoom.us/j/81772909879\

13.00 Олексій Кривобок, лабораторія супутникових досліджень Українського гідрометеорологічного інституту СНС та НАН України. "Супутникові дослідження в гідрометеорології"

  СЕКЦІЯ 6. ПЕРСПЕКТИВИ ГЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

15.00- Іван Савчук. відділення наук про Землю Київської малої академії наук учнівської молоді. «Впровадження вимог Нової української школи у навчальний процес у старших класах з географії: досвід відділення наук про Землю Київської Малої академії наук учнівської молоді» - https://us02web.zoom.us/j/85717945705

15.30- Вадим Вавриш. DataRobot. «Хто матиме перевагу на ринку праці в еру штучного інтелекту і яка освіта може допомогти» - https://us02web.zoom.us/j/89645694883

16.00- Галина Карпюк, Анна Нікітчук, УЦОЯО. «Шкільна географічна освіта крізь призму ЗНО». - https://us02web.zoom.us/j/83032710087